Кількість
|
Вартість
|
||
|
Тіні для повік
Тіні для повік підкреслюють колір очей і роблять погляд виразнішим.
Розрізняють їх за формою випуску, кольору і фінішу. Сухі тіні поки найпопулярніші і найбільш численна категорія на тлі рідких і кремових варіантів в асортименті виробників. Їх легко змішувати і комбінувати один з одним, просто наносити і зручно тушувати. Детальніше про вибір тіней за кольором ми розповімо в наступному розділі, а зараз докладніше зупинимося на їх фініші. Він буває двох видів:
- матовий - найпопулярніший варіант для повсякденного макіяжу. Дозволяє створити природний мейк, приховує невеликі недоліки. За допомогою таких тіней моделюють форму очі;
- сяючий фініш, як правило, вибирають на вечір. А якщо додають в повсякденний макіяж, то точково - для акценту. Тіні з сяючим, перламутровим фінішем зазвичай за кольором більш насиченим матових, і у них більш жирна текстура.
Якість тіней - важлива умова гарного макіяжу. Вони не повинні осипатися, нерівно лягаnb, погано ніяковіти і мати незрозумілий відтінок. Все це ознаки поганих тіней і представлені в каталозі продукти не відповідають їм. Їх якість гарантована - все тіні схвалив наш професійний візажист і ще сотні дівчат, які постійно роблять макіяж з ними.
Як вибрати тіні для повік
При виборі відтінків враховуйте свій колір очей - тіні повинні гармонійно з ним поєднуватися. Також грає роль тон шкіри - одні й ті ж палетки можуть виглядати зовсім по-різному на світлих і смаглявих дівчатах.
Все це досить індивідуально, але дати кілька загальних рекомендацій ми можемо.
Відповідні відтінки тіней для світлошкірих:
- персикові відтінки вважаються універсальними і відмінно підходять для спокійного, денного макіяжу.
Перламутрові або з металевим блиском варіанти цілком підійдуть для вечірнього образу. Домогтися більшого сяйва легше, якщо наносити тіні вологим способом. Лавандові і волошкові відтінки - ще один універсальний варіант; - для «димчастого» макіяжу можна сміливо брати насичені відтінки - шоколадні та вугільно чорні;
- для нюдового макіяжу обирайте відтінки тіней трохи темніше вашого тону шкіри.
Рекомендації по відтінкам тіней для смуглошкірих:
- золоті, якщо хочете підкреслити загар, а для більш насиченого макіяжу - бронзові;
- синяві і зелені, також підійдуть бірюзові відтінки;
- рожеві кольори будь-якого відтінку, аж для яскравої фуксії;
- тіні з вираженим металевим блиском.
Поради від професіонала
- У палітрі вам повинні підходити хоча б два або три відтінки, при цьому бажано, щоб їх кольори не були близькі один одному.
- Хороші палетки створюються таким чином, щоб ви могли, використовуючи тільки її, зробити повноцінний макіяж на очах. Це означає, що в ній повинен бути світлий колір, який наноситься під брову, колір для промальовування складки повіка - напівтони, і насичений темний колір для затемнення.
- Навіть хороші тіні можуть осипатися і тоді причина в неправильному нанесенні або використанні не того пензла. У першому випадку варто спробувати прикладати рух і якусь базу - можна спеціалізовану під тіні, кремову текстуру або консилер.Ще один варіант - наносити вологим способом.
- Червоні і помаранчеві тіні зможуть підкреслити карі, зелені та блакитні очі, але неправильно їх наносити на все повіко. Щоб вони «спрацювали», потрібно подбати про затемнення - обов'язково фарбувати межреснічний простір, бажано зробити стрілки, а також підвести темний насичений відтінок тіней прямо до вій. Яскравий колір наноситься на рухому частину повіку і добре тушується. Важливо зафарбувати консілером всі недоліки поруч, інакше тіні їх «витягнуть».