Кількість
|
Вартість
|
||
|
Скульптування обличчя - що це?
Скульптування - це техніка корекції рис обличчя за допомогою висвітлення і затемнення певних його ділянок. Висвітлюються хайлайтер і його докладний опис разом з каталогом ви знайдете у відповідному розділі на сайті. Скульптор або бронзер використовується для затемнення. Різниця між двома цими продуктами в тому, що перший має матовий фініш, а другий має легкий, не таким як у хайлайтера, сяйво.
Штучно створюючи тінь там, де вона передбачена природою - під вилицею, на крилах носа, скронях і бічних поверхнях чола, - ми візуально звужуємо, витягуємо обличчя. Робимо його більш молодим і привабливим. У цьому розділі ви знайдете палетки для контурінга окремо з хайлайтерам і бронзером, а також універсальні варіанти, в яких поєднані обидва продукти. У тому ті, де є і м'який хайлайтер, і люмінайзер для створення красивого сяйва на обличчі.
Всі представлені в каталозі продукти мають суху текстуру. Контурінг також можна робити за допомогою рідких скульпторів і хайлайтеров, але така форма корекції досить жорстка і зазвичай використовується для зйомок. Скульптування сухими текстурами досить ефективно, щоб «підправити» риси обличчя і зберегти природність макіяжу.
Як вибрати скульптор для обличчя
Бронзер обирають під відтінок шкіри - світлий або темний, з огляду на її підтон. Цегляні відтінки або коричневі з великою кількістю цегляного пігменту варто відкинути відразу. Вони мало кому підходять, вимагають тривалого підбору і тестування на собі. Краще віддавати переваги більш універсальним відтінкам.
Добре підібраний бронзер буде на один або два тони темніше шкіри. Подивіться на свою шкіру і припустить, якого відтінку вона стане після сильної засмаги - цей колір і є тим, що ви шукайте. При цьому він не повинен містити червоність, рижіну або зелений пігмент.
Не варто обирати дуже темні відтінки, оскільки навіть при сильній розтушовці вони будуть виглядати неприродно. А головне завдання сухих текстур - зробити його максимально непомітним, але при цьому виконують своє завдання.
Бонусні поради щодо вибору скульптора:
- Підтон продукту повинен збігатися з підтоном вашої шкіри. Якщо у вас вона відноситься до холодного типу, то і колір пігментів повинен бути холодним. Бронзер з помаранчевим підтоном на шкірі з холодним буде виглядати неприродньо, як брудна пляма.
- Для блідою шкіри варто вибирати сіро-коричневі відтінки. І в принципі, чим світліше шкіра, тим світліше повинен бути скульптор.
Поради від професіонала
Контурінг сухими текстурами обов'язково йде після того, як ви закінчили з тоном і пройшлися по обличчю пудрою. Якщо не припудрити шкіру, то скульптор буде липнути до тонального і лягати нерівно.
Наносити бронзер можна тім же пензлем, що і рум'яна - м'яким та пухнастим.
Власницям жирної шкіри варто віддати перевагу саме скульпторам, тобто продуктам з матовим або сатиновим фінішем. Сяючі бронзери краще залишити сухій і нормальній шкірі.
Якщо ви бачите, що покриття навіть після розтушовування виглядає занадто щільно, то зволожте обличчя освіжаючим спреєм або термальною водою.
Лінія контурінга під вилицею йде від природньої впадинки і вище. Малювати її нижче не потрібно. Вона повинна закінчувати за два пальця до носа.
Самою насиченою точкою затемнення буде та, що ближче до зовнішньої сторони особи. Не потрібно закінчувати контурінг темними плямами біля вух.
Обов'язково затемнювати бічні поверхні чола і зовнішній контур - віскі, лінію щелепи.
Лінії повинні бути рівні, але добре розтушовані. Неправильно, коли контурінг чітко видно на обличчі.