Кількість
|
Вартість
|
||
|
Блиск для губ
Блиски роблять губи об'ємними навіть без корекції форми і промальовування контуру. Хороший продукт лягає гладко і рівно - без грудочок і скатки в куточках, володіє приємною текстурою і доглядає за ніжною шкірою. Блиски не можуть похвалитися насиченістю кольору, як у помади. Вони слабо забарвлюють губи, але змушують їх чудово яскраво сяяти. Блиски перетворюють губи в інструмент спокушання і інтенсивність кольору неважлива - головне, щоб відтінок підходив їх власниці.
У складі продукту, як правило, присутні доглядаючі масла і екстракти, які зберігають шкіру м'якою і бархатистою. Блиски приємно пахнуть, наносяться в пару рухів, мають комфортний, не липкий фініш. Звичайно, мова йде про продукти з якісної формулою.
Ніякий візажист навіть з мінімальним досвідом не буде використовувати в роботі і повсякденному житті блиски, які лягають жирним шаром на губах, виглядають блякло і розтікаються, не дивлячись на обведений контур. Але досвідчений майстер буде враховувати при покупці адекватне співвідношення «ціна-якість», як, наприклад, у продукції марки Paese. Комфортна текстура, з якої зручно працювати, яскраві відтінки на будь-який смак і доглядає формула - те, що потрібно для чудового макіяжу губ.
Як правильно вибрати блиск для губ
Уважно читайте опис продукту і по можливості шукайте склад, в якому є доглядаючі за шкірою компоненти. Оцінити текстуру, зручність нанесення і якість упаковки можна, тільки випробувавши його на собі. Але вдало підібрати заздалегідь відтінок блиску важко але можливо. Якщо ви не знаєте, які тони вам підходять або хочете поекспериментувати з ними, то шукайте серед варіантів під свій тип зовнішності:
- Власниці холодного типу зовнішності (шкіра світла, має рожевий, червоний, блакитний подтон, очі блакитні, сірі або зелені) найкраще виглядають з холодними відтінками, особливо, рожевого і фіолетового кольору. Вони можуть бути м'якими (ніжно-рожевий, ліловий) або яскравими (червоний, фуксія).
- Власницям теплого типу (смаглява шкіра з жовтим, персиковим або золотистим підтоном, коричневим або теплим відтінком очей) варто звернути уваги на теплі тони. Особливо ефектно виглядатимуть блиски з коричневими, бежевими, персиковими відтінками.
Навіть вибираючи червоний блиск, холодному типу, варто підбирати колір з синявою, ближче до рожевого, а теплому - ближче до коричневого, виного.
Поради від професіонала
- Використовуйте олівець для промальовування контуру. Якщо помада потребує цього, щоб губи виглядали об'ємніше, а макіяж - акуратніше, то це обумовлено рідкою консистенцією блиску. Щоб він не розтікся, потрібна чітка межа, яку зручно прокреслити олівцем для губ.
- Не варто робити жирний шар блиску від куточка до куточка. Краще нанести на середину губ і рівномірно розподілити.
- Чим яскравіше колір, тим об'ємніше губи. Для більшого ефекту варто вибирати світлі відтінки.
- Для більшої стійкості продукту, перед його нанесенням, використовуйте пудру, тональний або консилер в якості основи. Цей лайфхак не для постійного застосування, оскільки може призвести до сухими губами з лущенням.
- Безпрограшний макіяж на вечір, який зробить губи об'ємними і спокусливими, а також подбає про стійкість покриття має наступну формулу: помада в якості основи (потрібно промокнути серветкою), зверху пудра або тональний, потім знову помада та блиск для сяючого фінішу.