Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Декоративна косметика для губ

Косметика для губ

Недостатньо грамотного промальовування контуру губ і покриття, якщо використовувана косметика має погану пігментацію, текстуру та інші проблеми. Через них навіть нанесений рукою професіонала макіяж буде виглядати дешево, неохайно і створювати дискомфорт. Якісна косметика не зобов'язана коштувати надто дорого - хороша формула зустрічається навіть в мас і люкс маркеті. Головне тут - вміти знаходити таку продукцію.

На щастя для клієнтів інтернет-магазину Visage в каталозі вже зібрана якісна декоративна косметика для губ:

  • Олівці для промальовування і моделювання чіткої форми губ різних видів: від воскових (для вирівнювання текстури) до стіків (можна використовувати замість помади). У наявність стійкі (тримаються від 4 до 7 годин) і суперстійкі (від 7 годин) варіанти.
  • Помади для красивого рівномірного покриття. В асортименті матові і глянцеві варіанти, в рідкій і твердій формі. Вони відрізняються приємною текстурою і комфортним нанесенням.
  • Блиски, які створюють гарне сяйво і візуально роблять губи більш пухкими. Приємний аромат і комфортна текстура - обов'язкові властивості хорошого продукту.

Як правильно вибрати декоративну косметику для губ

Текстура, зручність нанесення, стійкість і інші подібні характеристики можна вичитати в описі товару, але підібрати під себе можна, тільки спробувавши. Але як бути з кольором? Якщо не знаєте, які відтінки виграшні для вас, то самий безпрограшний варіант - підбирати їх під тип зовнішності. Визначте, до якого ви ставитеся - холодного або теплого, і вибирайте відтінки потрібної температури.
В разі необхідності зверніться до нашого консультанта на вайбер.

Перелік відповідних відтінків за типом зовнішності буде приблизно таким:

Світлошкірим зі світлим волоссям варто спробувати холодні рожеві відтінки - ніжних, середніх тонів, з насичених можна червоний. А ось темноволосим підійдуть яскраво-рожеві, вишневі і сливові тони. Рудоволосим краще спробувати кораллово-, лососеві-рожеві і теракотові відтінки.
Якщо шкіра смаглява, а волосся світле, то можна брати ніжні, теплі тони рожевого, карамель і охру. Темноволосим підійде теракотовий відтінок, бронзовий, охра і варіанти з золотистим підтоном.
Варто пам'ятати, що темні тони помад візуально зменшують губи. Якщо хочете не втрачати в обсязі, використовуйте матові текстури і моделюйте форму губ за допомогою олівця.

Поради від професіонала

Дізнатися ідеальний відтінок нюдової помади для ваших губ можна, поглянувши на колір їх внутрішньої сторони. Або ж можна натиснувши на них пальцем і той відтінок, який з'явиться - найкращий для вас. Допускаються деякі варіації з ним - можна підібрати трохи темніше або світліше.
Щоб не купувати олівець під кожен відтінок помади, можна придбати один універсальний. Рожево-бежевий колір (в тон губ) підходить під будь-яке покриття. Для насичено яскравих відтінків і червоних помад можна купити олівець ягідного відтінку.
Існують два способи збільшити стійкість помади: нанести під неї консилер або тінт.
Дівчатам з холодним відтінком шкіри слід обирати червоні помади з синім пігментом, а бордові повинні бути ближче к ягідним, рожевим квітам. Власницям теплого типу варто звернути увагу на косметику з помаранчевим і коричневим підтоном.
У промальовуванні контуру губ важливі пропорції - нижня губа повинна бути максимально близька за розмірами до верхньої.
Можна домогтися матового фінішу помади, якщо трохи припудрити її (дозволяється використовувати будь-який безбарвний закріплювач макіяжу).

 

Вгору