Кількість
|
Вартість
|
||
|
Брендові олівці для губ
Макіяж губ з чітким контуром виглядає більш акуратним і привабливим. Олівець без філерів і іншої «магії» косметології зробить форму об'ємніше і підкоригує пропорції. Жодна яскрава помада не обійдеться без філерів, а блиск просто розтечеться і ефект спокусливих губ зруйнується. У декоративній косметиці є продукти, без яких цілком можна обійтися на регулярній основі. Олівець не відноситься до них. Якщо хочете, щоб ваші губи не були просто пігментовані чимось, а стали акцентом вашого макіяжу, то його використання обов'язково.
Всі олівці діляться на дві категорії:
- Дерев'яні, тобто з грифелем із смол і воску. Сам по собі твердий, але ступінь цього залежить від породи, з якої зроблений. Чим вона м'якша, тим легше наносити олівець на губи. Вимагає регулярної заточки. Олівці з підвищеною концентрацією воску і смол і додаванням силікону так і називаються - силіконовими. Вони відмінно вирівнюють текстуру шкіри, підходять для вікового макіяжу.
- Пластикові, з висувним механізмом. Вони м'якше, не вимагають заточування і за текстурою ближче до помади.
Як правильно вибрати олівець для губ
Один з ключових параметрів вибору - колір олівця. І тут, крім підібраного в тон помаді, може бути кілька варіантів:
Тілесний або, якщо точніше, олівець в колір губ. Є універсальним варіантом, якщо немає можливості підбирати продукт під кожен відтінок помади і блиску. Також корисний при корекції форми, коли потрібно зробити губи трохи більше і поправити пропорції верхньої та нижньої.
Білий олівець грає роль хайлайтера, оскільки наноситься на верхню губу, акцентуючи її контур і роблячи форму об'ємніше. Використовується візажистами та в звичайному макіяжі його легко замінити звичайним хайлайтер, який наноситься на ямку губ.
Безбарвний олівець стане в нагоді для промальовування контуру губ, щоб помада виглядала акуратною, а блиск не розтікався.
При виборі між твердим і м'яким олівцем потрібно пам'ятати наступне:
- м'який олівець комфортно наноситься, але може поплисти на губах, розмазавши контур;
- твердий олівець прочертить чітку лінію, але занадто твердий грифель може дряпати і пересушувати губи. Не варто його використовувати власницям чутливої шкіри.
Поради від професіонала
- Мінімальний набір олівців для губ - один в тон губ (їх внутрішньої частини) і червоний (ближче до ягідному). Перший підійде для будь-яких помад, але під яскраві і червоні відтінки потрібно використовувати другий варіант. Також можна придбати безбарвний. Він стане в нагоді для блисків і рідких помад, щоб вони не розтікалися за контур губ.
- Яскраві помади не варто носити без чіткого контуру губ і обов'язково потрібно фарбувати куточки, щоб не втратити в обсязі.
- Олівець краще трохи розтушовувати всередину губ, щоб при стирання помади (наприклад, під час їжі) контур не виявився.
- Під час промальовування форми верхню і нижню губу потрібно намагатися робити приблизно однаковими за розміром. Виділяти нижню - це помилка.
- Якщо не виходить знайти відтінок олівця в тон помади, то вибирайте трохи світліше.
- Найбільш стійкі олівці ті, де високий відсоток воску в складі.
- Куточки губ потрібно обов'язково фарбувати, але під час контурінга не доводьте лінію на міліметр до краю.
- Дивіться на склад олівця і вибирайте той, де є доглядають за шкірою губ компоненти (вітаміни, масла, екстракти).