Кількість
|
Вартість
|
||
|
Косметика для догляду
Догляд за шкірою обличчя складається з трьох етапів: очищення, тонізації і зволоження. Для першого підходять засоби для зняття макіяжу і вмивання, для другого - тоніки. Зволоження - це сироватки, креми, лосьйони, гелі. Форма випуску не важлива, головне, щоб продукт містив необхідні шкіри компоненти. Не варто забувати про догляд за губами - бальзам на кожен день, який також рекомендується наносити на ніч для зволоження та відновлення.
Додатковим доглядом вважаються засоби з відлущуючиою дією - скраби і пілінги, а також маски для обличчя. Зазвичай ці продукти не використовуються кожен день, але вони необхідні, щоб базовий догляд працював ефективніше, а шкіра була чистою, насиченою і сяяла здоров'ям. Маски особливо потрібні власницям проблемної шкіри, як і пілінги.
У каталозі представлено все, що потрібно для грамотного базового догляду. Всі засоби підібрані нашим візажистом, тобто вони гарантовано працюють. Однак купувати їх потрібно під свій тип шкіри, інакше ефективність препарату не буде помітна.
Як вибрати засоби для догляду за обличчям
Догляд підбирається під тип шкіри - нормальну, суху, жирну і комбіновану, з урахуванням її чутливості і «проблемності». Помилково вважати, що комбінована існує тільки в поєднанні «жирна + нормальна». Вона також може бути схильною до сухості.
Читайте опис засобів і склад. Якщо у вас комбінована шкіра і зони занадто сильно один від одного відрізняються, можна використовувати на обличчі кілька продуктів. Наприклад, жирний живильний крем наносити туди, де є лущення, почервоніння і інший дискомфорт, а звичайний зволожуючий - на інші зони обличчя.
Зволоження обов'язково для всіх типів. Для жирної і схильної до жирності шкіри засіб може бути більш легким за консистенцією, наприклад, гелю або у формі сироватки. Універсальним варіантом вважається Embryollisse, який ще можна наносити в якості бази під макіяж. Для інтенсивного живлення і відновлення відмінно підходять масла. Їх можна наносити на шкіру, як самостійний продукт, або використовувати для саморобних масок. І не забувайте доглядати за своїми бровами і віями. Різні гелі та сироватки стимулюють зростання волосків, зроблять їх м'якими і слухняними.
Поради від професіонала
- Догляд за губами також складається з трьох частин: відлущування, денне і нічне живлиння. Для першого етапу підійде спеціалізований або саморобний скраб. Відлущувати можна навіть звичайною зубною щіткою - дуже акуратно і не кожен день. Вдень і вночі допускається використовувати один і той же бальзам, але рекомендується під макіяж наносити засіб з нежирної текстурою. А ось на ніч, не залежно від пори року, варто купити поживний, який відновлює продукт, наприклад, з лінійки Carmex.
- Демакіяж варто проводити мінімум в два етапи - мицеллярная водичка і засіб для вмивання. Крім того, міцеллярку обов'язково змивати, інакше вона сушить шкіру. Як перевірити, що шкіра досить очищена? Проведіть по обличчю ватним диском, змоченим спиртовом тоніком або саліциловою кислотою. При хорошому очищенні він буде чистим.
- Очищення шкіри не дорівнює злущування. Завдання очищення - прибрати ороговілі клітини, прискорюючи відновлення шкіри, відшліфувати рельєф, висвітлити шкіру і вирівняти його тон. У засобах для очищення можуть бути відшулушуючі компоненти, а в скрабах і пілінгу - очищаючі, але останні не можна використовувати щодня. Максимум - два рази на тиждень, якщо шкіра нормальної чутливості.
- Тонік і зволожуючий крем для обличчя варто наносити також на шию і зону декольте.