Труднощі роботи візажистом. 

Початківці майстри проходять своєрідний тест на адекватність і зацікавленість. Наприклад, навряд чи вдасться стати хорошим майстром, якщо немає грошей на курси, кисті і набір косметики. Без цих складових успішний старт неможливий. Навіть якщо ви добре робите макіяж собі, рано чи пізно необхідно йти навчатися у інших професійних майстрів. Вони дають свої фішки, техніки нанесення макіяжу, роботи з різними текстурами і пігментами, а також багато іншого.

Другий важливий момент - просування себе як фахівця. На початковому етапі може здатися, що досить просто навчитися і зробити портфоліо. Ніхто не думає, що доведеться додатково розвивати соцмережі, пропонувати свої послуги на форумах, вести переписку з клієнтами, вирішувати спірні питання та швидко виправляти макіяж нареченої, коли виявилося, що тональний крем на весіллі потік ...

Необхідність вчитися і вдосконалюватися багато хто може сприйняти як мінус. Знову і знову доведеться вкладати гроші в навчання і розвиток. Знову і знову потрібно буде тестувати недешеву косметику, чекати посилки з інших країн і витрачати гроші на власний розвиток.

Ще одним мінусом можна вважати роботу на ногах, ненормований трудовий день і необхідність працювати в стресі (наприклад, якщо мова йде про зйомки музичного кліпу або ж коли ви відправляєтеся працювати на телебачення).

Що може істотно перешкодити вашій роботі?

Невміння знаходити спільну мову з людьми, відразлива зовнішність, - це ті чинники, які складно в собі поміняти. А тому йдучи на курси, запитайте себе, чи готові ви бути справжнім майстром, охайні ви, чи стежите за порядком в косметичці, чи готові мити кисті і ввічливо пояснювати щось клієнту?

Відсутність здатності концентруватися на завданні також буде сильно заважати роботі.

Які плюси в роботі існують?

  1.   Можливість добре заробляти.
  2.    Ви маєте всі шанси стати дуже популярним блогером і мати не тільки роботу в якості джерела доходів, але ще і розвиватися як медійна особистість.
  3.  Шанс подорожувати багато і майже безкоштовно. Наприклад, викладачів з візажу постійно кудись запрошують. Також візажисти затребувані на світових шоу, показах мод тощо.
  4.  Творче самовираження. Шанс постійно щось придумувати і тестувати, пробувати, експериментувати. При цьому ніхто не заважає співпрацювати зі стилістами, дизайнерами одягу і іншими творчими особистостями.
  5.  Кар'єрне зростання. Можна поставити собі за мету стати гримером і навіть влаштуватися на роботу в Голлівуд.